top of page
Çapa 2
_YEK5887.jpg

Hakkımızda

_YEK5786-kopya.jpg

Yeniçeri Group

İlkeli, disiplinli, güleryüzlü hizmeti düstur edinmiş şirket

2004 yılında 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun yürürlüğe girmesiyle 01.08.2012 kuruluş tarihi itibari ile güvenlik sektöründe hızlı bir büyüme kaydeden Yeniçeri Özel Güvenlik Hiz. A.Ş. disiplinli dürüst ilkeli seçkin ve eğitimli personel tercihi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe Türkiye’nin en büyükleri arasına girmiştir. Güçlü referanslara sahip olan Yeniçeri Group, İzmir, Antalya, Eskişehir, Ankara ve Bursa gibi önemli şehirler başta olmak üzere ülkemizde 20'den fazla ilde hizmet vermektedir. 

Kamu kurum ve kuruluşları, her türlü işyeri, konut, tesis, plaza, site, depo, fabrika, hastane, okul, liman. havaalanı alışveriş merkezleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri, spor tesisleri ve açık alanlarda 24 saat hizmet veren firmamız sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek aynı zamanda da hizmetlerinde kullanmaktadır.

Yeniçeri Group ailesine katılacak olan personeller referans sistemiyle titiz bir şekilde seçilip seçkin eğitim kadromuzca eğitimleri tamamlanarak iş başı yaptırılmaktadır.

Güvenlik, Tesis yönetimi, entegre temizlik, eğitim ve danışmanlık alanlarında ülkemizde ilkleri başaran firmamız kaliteli hizmet anlayışını uluslararası platforma taşımayı amaçlamaktadır

222222.png
bottom of page